Wiedźmin trafi do Monster Hunter World

0

Popularność Białego Wilka nadal nie przemija.

Monster Hunter World to jedna z pierwszych dużych produkcji, jaka zadebiutowała w tym roku. Tytuł zebrał pozytywne opinie od graczy oraz recenzentów z całego świata. Adam również nie szczędził grze komplementów. Jak twierdził: „Monster Hunter: World to doskonała gra na baaardzo dłuuugie zimowe wieczory, która usatysfakcjonuje najbardziej wymagających graczy spragnionych angażującego Action-RPGa. To także doskonała okazja dla nowych graczy, by zapoznać się z tą nieco hermetyczną, choć bez wątpienia intrygującą serią”. Ocena końcowa 95/100 tylko potwierdza jego słowa.

Tymczasem, wszystko wskazuje na to, że tytuł stanie się jeszcze popularniejszy, dzięki crossoverowi z uniwersum Wiedźmina wykreowanym przez CD Projekt RED. Zapewne pamiętacie, że Geralt niedawno pojawił się w bardzo udanym Soul Calibur VI, i jak widać, nie będzie to jego jedyny romans z innymi franczyzami. Biały Wilk trafi do Monster Hunter World na początku przyszłego roku. Mowa tutaj o wersjach konsolowych, ponieważ edycja pecetowa otrzyma aktualizację trochę później. Co ważne, umieszczenie w grze Wiedźmina nie będzie wiązało się z żadnymi kosztami. Producent planuje umieścić ten dodatek całkowicie za darmo dla wszystkich użytkowników.

Na potrzeby gościnnego występu Geralta przygotowano całkowicie nową zawartość oraz nagrano dodatkowe ścieżki dialogowe, w których wziął udział Doug Cockle. Aktor wciela się w siwowłosego w angielskiej wersji językowej Dzikiego Gonu.

Źródło: Capcom


Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz