Wiedźmin otrzyma własną kolorowankę

0

Album ukaże się nakładem wydawnictwa Dark Horse.

Studio CD Projekt RED i wydawnictwo Dark Horse zapowiedziały, że już 1. listopada na półkach sklepowych pojawi się kolorowanka dla dorosłych „Wiedźmin”. Autorami rysunków są Marianna Strychowska, Yu-Chen Tang i Scott Wade. Album będzie liczył 96 stron o wymiarach 25×25 cm, a jego cena to 14,99 dolarów. Kolorowanka przeznaczona jest dla młodzieży od 16 roku życia.

Z  oficjalnego opisu na stronie wydawnictwa Dark Horse wynika, że na rycinach zobaczymy postaci, takie jak Geralt, Ciri, Triss, Yennefer, Roach czy Shani. Ilustracje inspirowane będą oczywiście serią gier studia CD Projekt RED. Nie wiem jak wy, ale ja ostrzę sobie już zęby na wiedźmińską kolorowankę.

Przy okazji zachęcamy do lektury naszej recenzji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak również dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino.

Źródło: Dark Horse

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz