200 godzin Wiedźmina

0

Tyle czasu ma zająć zrobienie wszystkiego, co gra ma do zaoferowania.

Za pośrednictwem Twittera Damien Monnier, który jest jednym z projektantów Wiedźmina 3, wyjawił, że uporanie się ze wszystkim, co twórcy przygotowali, zajmie graczom ponad 200 godzin. Wieść niesie, że wersja gry dedykowana konsoli PlayStation 4 ma zajmować aż 50 GB, teraz wiadomo już dlaczego.

Nie wiadomo czy informacja ta dotyczy jednego przejścia gry, czy uwzględnia też wszystkie alternatywne ścieżki, którymi gracz będzie mógł podążyć w trakcie zabawy. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet jeżeli czas ten byłby o połowę krótszy, nadal byłby imponujący. Pytanie czy wszystkim wystarczy cierpliwości.

O ile premiera znów nie zostanie przełożona, Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na półki sklepowe już 19 maja. Obecnie zespół CD Projekt RED pracuje nad optymalizacją, która z dnia na dzień jest coraz lepsza. Gra dedykowana jest komputerom osobistym oraz konsolom Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Twitter


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz