Wiedźmin 3: Serca z Kamienia – galeria i gameplay

1

CD Projekt RED udostępniło nowe screenshoty prezentujące Serce z Kamienia.

W pierwszym płatnym DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zmierzymy się z kapitanem bandytów, Olgierdem von Evereciem, który twierdzi, że zdobył moc nieśmiertelności. Przygoda rozpisana została na dziesięć godzin. W tym czasie natrafimy na nowe postacie, potężniejsze potwory, a także nawiążemy romans z rudowłosą medyczką Shani.

Powyższa galeria prezentuje zarówno antagonistę rozszerzenia, jak również postać nowej partnerki Geralta i jednego z bossów. Dialogi oraz treść zadań zostały zamazane, dzięki czemu można je oglądać bez obawy o przedwczesnym poznaniu fabuły.

Wiedźmin 3: Serce z Kamienia trafi do sprzedaży 13 października bieżącego roku. Dostępny będzie w wersji cyfrowej na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jedynie edycja na konsolę Sony otrzymała pudełkową edycję limitowaną, zawierającą kod na dodatek, wraz z dwiema taliami kart do Gwinta. Żeby uruchomić DLC, należy posiadać podstawową wersję gry.

Źródło: mat. prasowe


Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz