Wiedźmin 3: Krew i Wino – lokacje i potwory

0

CD Projekt RED opowiada o Toussaint.

W sieci pojawił się nowy dziennik deweloperski poświęcony Krwi i Winu. Twórcy opowiadają w nim o Toussaint, bajkowej krainie wina i błędnych rycerzy, w której toczy się akcja nadchodzącego dodatku. Dowiedzieliśmy się co nieco na temat nowych lokacji, postaci i potworów.

Krew i Wino wzbogaci świat Wiedźmina o ponad 90 zadań, 30 rodzajów broni i 20 potworów. W grze pojawią się także nowe mutacje, walki na pięści, karty do Gwinta, winiarnie, czy możliwość malowanie zbroi. Twórcy zapowiedzieli też, że poprawiona zostanie oprawa graficzna.

Premiera Krwi i Wina odbędzie się 31 maja. Dodatek sprzedawany jest w dwóch wersjach – elektronicznej i pudełkowej Edycji Limitowanej dostępnej wyłącznie na komputerach osobistych oraz PlayStation 4. Za pierwszą zapłacimy 72 złote, z kolei za drugą 120 złotych.

Źródło: CD Projekt RED


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz