Wiedźmin 3 GOTY oficjalnie. Niestety bez talii Skellige

2

CD Projekt RED oficjalnie zapowiedział wydanie Wiedźmina 3 w edycji Gry Roku.

Najlepsza gra RPG ubiegłego roku zostanie wydana w popularnej edycji Game of The Year. Niestety wbrew wielu plotkom i oczekiwaniom fanów nie znajdziemy w niej fizycznej, piątej talii do gry w Gwinta. Poza podstawową wersją gry zawierającą wszystkie aktualizacje, w pudełku znajdziemy także 16 wydanych po premierze darmowych DLC oraz dwa oficjalne rozszerzenia: Serca z Kamienia oraz Krew i Wino (te najpewniej w postaci cyfrowej).

Co więcej, fani przygód Geralta z Rivii nie będą musieli długo czekać. Premiera edycji ostatecznej odbędzie się już 30 sierpnia tego roku. W internecie można składać już zamówienia przedpremierowe. Podobnie jak w przypadku podstawki, Wiedźmin 3 w edycji GOTY pojawi się na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Wiedźmin 3: Dziki Gon miał swoją premierę w maju zeszłego roku i został bezapelacyjnie okrzyknięty najlepszą grą 2015 roku, a wydane po premierze rozszerzenia tylko ugruntowały jego pozycję lidera. Dodatkowo w popularnym serwisie Metacritic jakiś czas temu Wiedźmin 3 wskoczył na zaszczytne pierwsze miejsce na liście najlepiej ocenianych gier wszech czasów.

Źródło: Wiedźmin Facebook


Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Dyskusja2 komentarze

  1. A czy wiadomo czy do danej edycji zostaną załączone pozostałe talie gwinta, które były dostępne w fizycznych wersjach dodatków?

Zostaw komentarz