Wiedźmin 3: gniew i stal

0

Zadebiutował kolejny film, promujący grę Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Tym razem zespół CD Projekt RED poruszył tematykę brutalności, będącej jednym z nieodłącznych elementów uniwersum Wiedźmina. Od początku wiadomo było, że Dziki Gon będzie krwawy, ale dopiero nowy zwiastun uzmysławia jak bardzo.

Geralt bez litości siecze, podpala i pozbawia głów zarówno potwory, jak i ludzi, których jako Wiedźmin przysięgał bronić. Łatwo zrozumieć też, dlaczego przylgnął do niego przydomek Rzeźnika z Blaviken. Również Ciri, którą można zobaczyć w akcji przez krótką chwilę, jest nadzwyczaj brutalna.

Nie każdy będzie mógł „nacieszyć” oko podobnymi widokami – Wiedźmin 3: Dziki Gon ma zostać ocenzurowany w krajach arabskich. Mowa nie tylko o scenach gore, ale także nagości, od której zespół CD Projekt RED nigdy nie stronił.

Źródła: YouTube, NeoGAF 

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz