Wiedźmin 3: Dziki Gon z jeszcze lepszą grafiką

0

Tylko na komputerach osobistych.

Modyfikacje gier wideo potrafią nieźle namieszać w konkretnych produkcjach lub znacząco poprawić ich warstwę wizualną. Mogliście się o tym przekonać czytając najnowszy tekst Dawida poświęcony najlepszym modom do Grand Theft Auto V. Na szczęście nie tylko dzieło Rockstar Games jest regularnie upiększane przez fanów. Moder o pseudonimie Halk Hogan PL poinformował, że można już pobierać nową aktualizację The Witcher 3 HD Reworked.

Patch 4.6 wprowadza do moda sporo poprawek w jego funkcjonowaniu (nie zwiększając przy tym rażąco wymagań sprzętowych) oraz rozbudowuje grę o jeszcze lepiej wyglądające tekstury. Efekt prac rodzimego modera możecie podziwiać na poniższym materiale wideo. Niestety, jak nie trudno się domyślić, modyfikacja dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy Wiedźmina 3 w wersji na komputery osobiste.

Źródło: Nexusmods

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz