Wiedźmin 3: Dziki Gon – obszerna aktualizacja

0

CD Projekt RED wypuściło kolejnego patcha poprawiającego wiele mankamentów.

Od premiery trzeciej odsłony Wiedźmina minęło kilka miesięcy, a producent cały czas próbuje naprawić nawet najdrobniejsze błędy. Użytkownicy wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One mogą już pobrać aktualizację oznaczoną numerem 1.12.

Aktualizacja poprawia masę rzeczy (łącznie siedemdziesiąt zmian) nie tylko w podstawowej wersji gry, ale również w rozszerzeniu Serca z Kamienia. Miłośnicy zdobywania osiągnięć mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ pozbyto się problemu z zaliczeniem „Bicza Bożego”. Nie ma już również komplikacji z użyciem kilofa w misji „Jakość kosztuje”. Pełna lista zmian jest bardzo obszerna, dlatego nie ma sensu przytaczać jej w całości. Pełny dokument znajdziecie w pliku udostępnionym przez CD Projekt RED.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma być ostatnią grą opowiadającą o Geralcie z Rivii. Zanim jednak główny bohater odejdzie na emeryturę, czeka go jeszcze jedna przygoda w dodatku Krew i wino. Dokładna data premiery DLC nie jest znana. Możliwe, że rozszerzenie trafi do sprzedaży w kwietniu bieżącego roku.

Źródło: CD Projekt RED

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz