[Aktualizacja] Wiedźmin 3: aktualizacja 1.07 już dostępna

0

Można już pobrać nową łatkę na wszystkich platformach sprzętowych, ale… .

[Aktualizacja] Część użytkowników konsol Xbox One i PlayStation 4 donosi, że łatka zamiast naprawiać błędy, tylko je pogłębia. Niektórzy doświadczyć mogą wyraźnych spadków płynności. Najbardziej poszkodowani wydają się być właściciele konsoli Sony. Na filmie DigitalFoundry można zobaczyć w czym problem:

Zespół CD Projekt RED udostępnił w weekend kolejną aktualizację do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Łatka oznaczona numerem 1.07 jest już dostępna dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Aktualizacja nie tylko naprawia szereg błędów, ale także wprowadza kilka nowych elementów. Do najważniejszych zmian należą: alternatywny sposób poruszania się, nowe schowki na przedmioty, czy usprawniony ekwipunek i jazda konna. Naprawiono też błędy uniemożliwiające ukończenie niektórych zadań.

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj. Nowości jest naprawdę sporo, co widać po samych rozmiarach łatki. Aktualizacja 1.07 dla PlayStation 4 waży 7.45 GB, a konsoli Xbox One 7.3 GB.

Źródło: CD Projekt RED

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz