Walmart zdradza niezapowiedziane gry, Bethesda odpowiada

0

W świetnym stylu.

Branża gier lubi utrzymywać gry w tajemnicy przez długie okresy ich produkcji. Zdarzające się co pewien czas wycieki pozwalają nam zobaczyć odrobinę z tego, co dzieje się za kulisami, ale twórcy i wydawcy rzadko potwierdzają plotki, a często starają się wręcz je zdusić w zarodku. Dlatego gdy Walmart Canada wrzucił przez pomyłkę całą stronę nowych, nadchodzących gier, o wpadce momentalnie zrobiło się głośno.

Na obrazku zobaczyć można między innymi nową wersję Final Fantasy VII, Splinter Cella, Division 2 czy Forza Horizon(s) 5, ale także niespodziewane tytuły, takie jak Rage 2. W sprawie tego ostatniego wypowiedziała się nawet Bethesda, choć nie w sposób, w jaki można by się spodziewać. Twitterowy profil Rage’a ożył po wycieku i poinstruował  Walmart o ich niekompetencji…

… we wrzucaniu materiałów z gry. RAGE powinno się bowiem pisać wielkimi literami, a całość powinna mieć też okładkę, jak przystoi każdej szanującej się grze. Bethesda wyraźnie wie, co robić z przeciekami.

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz