W niedzielę finał europejskiej ligi Wargaming.net w Katowicach

0

Emocje duże nagrody i Polacy z szansami na sukces.

Już w najbliższą niedzielę, 23.10.2016, w katowickiej ESL Arenie (ul. Żeliwna 38) odbędzie się wydarzenie, na którym poznamy najlepszą europejską drużynę w grze World of Tanks. Zawody będą transmitowane na żywo – http://wgl.gg/watch Podczas transmisji dla widzów zostaną przygotowane liczne konkursy, gdzie wygrać będzie można czołgi do gry, złoto i konta premium. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 15.00.

Wystąpią cztery profesjonalne eSportowe drużyny, które zostały wyłonione w toku rywalizacji ligowej od sierpnia tego roku. W finale wezmą udział znane polskiej publiczności z Grand Finals Kazna.Kru z Piotrem „Ealienem” Peschke w składzie, oraz europejskie drużyny DiNG i Oops. Warto podkreślić, że czwartym uczestnikiem będzie polska drużyna Utopia.

To nasza pierwsza impreza tego typu. Przygotowujemy się najlepiej jak możemy by pokazać, że nawet jako debiutanci możemy sprawić niespodziankę – mówi Miłosz „M1losz” Dyka, 18 letni gracz Utopii, mieszkaniec Ustronia.

W puli nagród całego pierwszego sezonu ligi Wargaming.net jest 325 000 USD (ok. 1 200 000 PLN). Zwycięzcy finału zdobędą 50 000 USD (ok. 200 000 PLN), drugie miejsce – 25 000 (ok. 100 000 PLN), reszta puli zostanie podzielna pomiędzy pozostałe drużyny biorące udział w lidze. Wygrana w europejskich finałach to również przepustka do globalnego finału ligi Wargaming.net, gdzie zostanie wyłoniona najlepsza drużyna świata.

Źródło: Wargaming.net [materiały prasowe]


Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz