W FIFA 17 zmodyfikowano stałe fragmenty gry

0

Coś dla miłośników strzelania bramek z rzutów wolnych.

Premiera następnej odsłony serii FIFA coraz bliżej, dlatego Electronic Arts ujawnia kolejne nowości, żeby zachęcić jak największe grono fanów piłki nożnej. „Siedemnastka” wprowadzi do cyklu sporo świeżości, w tym usprawni niektóre elementy rozgrywki, jak np. stałe fragmenty gry.

Wykonywanie rzutów wolnych lub rozpoczynanie akcji z autu jest niezwykle istotne dla przebiegu spotkania. Electronic Arts wyciągnęło wnioski z poprzednich odsłon i postanowiło zmodyfikować funkcjonowanie stałych fragmentów. Nowy system ma umożliwiać graczowi więcej swobody i kreatywności oraz pozwalać na różnorodność podejmowanych decyzji. Zmiany dosięgną również rzuty karne, które będą dawały jeszcze więcej emocji.

FIFA 17 w polskich sklepach zadebiutuje 29 września bieżącego roku. Produkcja dostępna będzie na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz platformach poprzedniej generacji.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz