Vivid Games rozszerza działalność

0

Bydgoskie studio nie będzie zajmowało się wyłącznie produkcją gier.

Vivid Games ma w dorobku liczne osiągnięcia na rynku mobilnym. Do tej pory, producent skupiał swoje siły na tworzeniu gier, jednakże od teraz firma zajmie się także wydawaniem dzieł zaprogramowanych przez zewnętrzne studia.

Wszystko zostanie rozegrane w ramach projektu Vivid Games Publishing. Jak twierdzi prezes Remigiusz Kościelny:

Wydawanie gier mobilnych zewnętrznych producentów jest naturalnym krokiem naszego rozwoju i jednocześnie silnie uzasadnionym biznesowo rozszerzeniem działalności spółki. Notujemy liczne sukcesy związane z publikacją i marketingiem tytułów własnych. Wprowadzenie na rynek kilku takich gier rocznie pomoże nam rozwijać się dużo szybciej.

Poszukujemy gier free-to-play przeznaczonych dla graczy mid-core. Vivid Games jest w stanie zapewnić niezbędne zaplecze jak również zaangażować się w finansowanie. Dzięki temu oraz dzięki możliwości połączenia ze światowej klasy licencjami IP możemy zmultiplikować potencjał sprzedażowy każdego produktu.

Więcej informacji o programie można znaleźć na oficjalnej stronie Vivid Games Publishing. Projekt jest wyjątkowo ciekawy dla niezależnych studiów, które dopiero rozpoczynają przygodę z branżą gier.

Źródło: Gram.pl

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz