Urodzinowa Aktualizacja Windowsa 10 w sierpniu

0

Microsoft przypadkiem zdradził datę premiery update’u.

Do tej pory wiadomo było, że Urodzinowa Aktualizacja Windowsa 10 pojawi się pod koniec lata. Teraz, za sprawą przypadkowego wycieku, dowiedzieliśmy się, że jej dokładna data premiery to 2 sierpnia, oczywiście o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jakich zmian należy się spodziewać?

Zwiększy się liczba reklam, ale zmniejszy liczba pre-instalowanych narzędzi, wirtualna asystentka Cortana wzbogaci się o szereg usprawnień, które znacznie ułatwią życie użytkownikom, z kolei przeglądarka internetowa Microsoft Edge w końcu otrzyma wsparcie dla wtyczek.

Aktualizacja Urodzinowa, podobnie jak Windows 10, będzie dostępna całkowicie za darmo. Oby tylko Microsoft był nieco mniej uciążliwy dla użytkowników, którzy nie życzą sobie instalowania update’u, tak jak ma to w przypadku aktualizacji do najnowszej wersji systemu operacyjnego.

Źródło: Microsoft


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz