Uniwersum Deus Ex rośnie w siłę

0

Square Enix ma duże plany odnośnie tej serii.

Wczoraj zgodnie z zapowiedzią odbył się oficjalny streaming Deus Ex: Rozłam Ludzkości. W trakcie pokazu mogliśmy obejrzeć spory fragment rozgrywki z gry oraz przyjrzeć się kolejnym projektom wchodzącym w skład uniwersum Deus Ex.

Square Enix, światowy wydawca gry, podczas prezentacji ujawnił tryb Breach, będący stałym elementem nowych przygód Adama Jensensa. W trybie tym wcielimy się w cyfrowego awatara, walczącego z innymi programami komputerowymi, a naszym celem mają być wieże danych.

Poza tym, wydawca zapowiedział nową grę mobilną zatytułowaną Deus Ex GO, rozgrywką przypominającą Hitman GO oraz Lara Croft GO. Tutaj również sterujemy głównym bohaterem po wyznaczonych ścieżkach i krok po kroku eliminujemy kolejnych przeciwników.

Square Enix zdradziło ponadto, że producent gry, studio Eidos Montreal, nawiązało współpracę z Open Bionics oraz Razer, która ma zaowocować zaprojektowaniem i stworzeniem protez inspirowanych Deus Eksem.

Źródło: Informacja prasowa

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz