Uncharted 4 z otwartą betą?

0

Prawdopodobnie każdy będzie mógł zagrać w produkcję Naughty Dog przed jej premierą.

Na początku grudnia ubiegłego roku posiadacze Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a mieli okazję przetestować tryb multiplayer w zamkniętych beta testach. Tymczasem, na europejskim PlayStation Store pojawiła się informacja sugerująca, że za kilka dni uruchomiona zostanie kolejna porcja testów. Tym razem dedykowana wszystkim posiadaczom PlayStation 4.

Zgodnie z informacją umieszczoną w PSN-ie, open beta miałaby wystartować 4 marca br. o godzinie 17:00. Trwałaby wyłącznie przez jeden weekend, jej zakończenie zaplanowano na 6 marca. Do dyspozycji otrzymalibyśmy tryb Team Deatmatch oraz trzy mapy bazujące na lokacjach z trybu kampanii. Informacja odnośnie testów została już usunięta, jednakże pozostał screen potwierdzający powyższe słowa. Możliwe jednak, że zawiera błędne dane, które są jeszcze dopracowywane.

za: szacknews.com
za: szacknews.com

Uncharted 4: Kres Złodzieja trafi do sprzedaży 27 kwietnia bieżącego roku. Produkcja wydana zostanie wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Z zapowiedzi producenta wynika, że będzie to ostatnia historia związana z Nathanem Drakem.

Źródło: Shack News

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz