Ujawniono film ze Star Wars: First Assault

0

Od kilku dni w sieci krąży 20-minutowy materiał filmowy z anulowanego projektu.

Zapis rozgrywki pochodzi z technicznej bety na Xbox 360. Możemy obserwować gracza wcielającego się w rolę szturmowca w otoczeniu charakterystycznym dla Tatooine. Niestety niewiele da się powiedzieć na temat samego przebiegu gry, ponieważ w opublikowanym materiale nie uświadczymy potyczki z innymi graczami. Film prezentuje natomiast szeroki arsenał broni oraz czynności dodatkowych, takich jak choćby wykorzystanie działek, czy nalotów.

Patrząc na udostępniony materiał ciężko wyzbyć się wrażenia, że ogląda się fragment Call of Duty w uniwersum Star Wars.

First Assault winno zadebiutować latem 2013 na Xbox 360 oraz PS3, a jego dostępność ograniczono jedynie do wersji cyfrowej. Premiera tytułu traktowana była tylko jako jeden z punktów strategii, której zwieńczeniem stać się miał Battlefront 3. Niestety na drodze stanęło przejęcie LucasArts przez Disneya i projekt został anulowany.

Źródło: YouTube

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz