Ujawniono datę premiery Hellblade: Senua’s Sacrifice

0

Nadchodzi Ragnarok.

Studio Ninja Theory ogłosiło pracę nad Hellblade: Senua’s Sacrifice już w 2014 roku podczas niemieckich targów Gamescom. Od tamtej pory o tytule nie słyszeliśmy zbyt wiele, ani nie widzieliśmy większych fragmentów gameplayu. Pewne jest natomiast, że produkcja prezentuje się naprawdę okazale pod względem oprawy graficznej. Jeśli interesuje was to dzieło, to mam dobrą wiadomość – producent zdradził, że gra trafi do sprzedaży jeszcze w te wakacje.

Według oficjalnych informacji, tytuł dostępny będzie od 8 sierpnia bieżącego roku. Gra tworzona jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4. Fabuła gry opowie o losach tytułowej bohaterki, a całość zostanie utrzymana w klimatach mitologii nordyckiej i celtyckiej. Ujawnienia daty premiery towarzyszył krótki materiał filmowy, który możecie obejrzeć poniżej:

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz