Ubisoft zapowiada kolejne DLC do Rainbow Six: Siege

0

Rozszerzenie trafi do sprzedaży już kilkanaście dni.

Wraz z pierwszym dodatkiem zatytułowanym „Operation Black Ice”, do gry dołączyło dwóch kanadyjskich operatorów JTF 2, mapa Jacht oraz parę modyfikacji usprawniających rozgrywkę. Ubisoft zapowiedział, że 9 maja bieżącego roku udostępnione zostanie kolejne DLC, tym razem niosące nazwę „Operation Dust Line”.

Na tę chwilę producent nie ujawnił zbyt wielu informacji na temat rozszerzenia. Pewne jest natomiast, że pojawi się dodatkowa dwójka grywalnych postaci, wchodząca w skład jednostek specjalnych SEAL. Valkyrie dostępna będzie w ekipie skupionej na obronie, a jej podstawowym gadżetem mają być przylepne kamery. Z kolei, Blackbeard zostanie wyposażony w karabin oraz wytrzymałą tarczę, pozwalającą na bezpieczne najazdy na przeciwnika.

Więcej informacji o „Operation Dust Line” poznamy 7 maja w trakcie finałów Pro League rozgrywanych w Rainbow Six: Siege. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają nowych operatorów w chwili ich premiery. Reszta graczy również będzie mogła zdobyć do nich dostęp. Jedynym warunkiem jest uzbieranie odpowiedniej ilości wirtualnej waluty funkcjonującej w grze.

Źródło: VG24/7

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz