Ubisoft Club

0

Graj i otrzymuj nagrody!

Ubisoft uruchomił wirtualny klub, którego członkowie grając w gry firmy gromadzą punkty doświadczenia, odznaki i punkty UPlay. Te ostatnie można wymieniać na wirtualne nagrody, możliwość brania udziału w testach beta, a nawet zniżki w sklepie.

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do Ubisoft Club? Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową i zalogować się na swoim koncie UPlay. Każdy, kto ma za sobą co najmniej kilka tytułów, przekona się, że jest na wyższym poziomie i ma już pewną pulę punktów UPlay.

Ubisoft Club jest nie tylko miejscem, w którym gromadzone są informacje na temat postępów w grach. Jak sama nazwa wskazuje jest to także serwis społecznościowy, w którym możemy stawać w szranki ze znajomymi. Klub nie jest ograniczony do jednej platformy.

Źródło: Ubisoft

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz