SPONSOREM NAGRÓD JEST:

MAMY ZWYCIĘZCÓW! :-)

KONKURS nr 1:

Marcin

Wybrałbym najnormalniejszego z normalnych. Wzór na boisku i wzór poza nim. Harry Kane czyli facet z sąsiedztwa. Wierny barwom klubowym i swoim korzeniom. Idealny kandydat by się z nim utożsamiać. Ma w sobie mnóstwo entuzjazmu, ale jest też typowym killerem pola karnego. Od czasów Rooneya Anglia czeka na wielkiego idola. Ma wreszcie takiego, który może być bohaterem. I to bohaterem także dla dzieciaków, którzy naśladują swoich herosów. Na chwilę obecną chyba najlepsza dziewiątka świata, która czeka na wielki sukces klubowy ale nie chce go robić za wszelką cenę w innych klubach. Tam byłoby na pewno dużo łatwiej, ale przecież jest coś takiego jak korzenie. Jak dla mnie idealna postać na okładkę Fify 20

KONKURS nr 2:

Radek
Suszarka Fergusona

KONKURS nr 3:

Piotr
BOCZNY – i to nie dlatego ze byłbym na uboczu, ale wręcz przeciwnie, biegał bym jak sędzia boczny z jednej strony do drugiej.

KONKURS nr 4:

Jakub
Bęben – Może nie jest to nieodłączny element każdego fana, ale kiedyś spotkałem się z kibicem, który na mecz swojej niskoligowej drużyny (B-klasa) przychodził zawsze z bębnem i w pojedynkę robił atmosferę. Fajnie jest taki huk i doping nawet od jednej osoby. Dzięki niemu każdy piłkarz może poczuć chociaż namiastkę wielkiego stadionu.

KONKURS nr 5:

Adriano
Nie straszny nam Neymar, Umtiti, Dembélé!
Tytułów mistrzowskich czeka nas wiele!
Przed nami drży Messi, Ronaldo, Nakata!
Będziemy wkrótce mistrzami świata!

KONKURS nr 6:

Renata
Jesteś zestresowany? Musisz odreagować ciężki tydzień w pracy? A może po prostu chcesz się wyluzować? Idź … nie, nie do terapeuty. Kup bilet na mecz i wybierz się ze znajomymi na mecz! Bo jedną z największych zalet oglądania meczów na stadionie jest jej wartość terapeutyczna. To na stadionie możemy krzyczeć na całe gardło, szaleńczo się cieszyć, a nawet ostro wkurzyć, czyli robić to, czego zazwyczaj nie wypada nam robić na co dzień w pracy i na ulicy. To na stadionie czujemy się stuprocentowo akceptowani jako fani piłki nożnej, to tu jesteśmy kibicami, obok nas też są kibice, a więc otoczeni jesteśmy ludźmi, dla których piłka jest tak samo ważna jak dla nas – co wcale nie jest takie oczywiste, gdy oglądamy mecz np. w domu, w towarzystwie rodziny. Oglądanie meczów na stadionie to najtańsza i najprzyjemniejsza terapia na świecie.

KONKURS nr 7:

Mikołaj

https://m.ceneo.pl/28133714

Murowanie bramki jest zbyt oczywiste. Aby zatrzymać przeciwnika należy władać żywiołami! Wystarczy więc zakupić wentylator promieniowy o sile 136 km/h i ustawić go za naszą bramką. Wówczas każde uderzenie przeciwnika zostanie zatrzymane siłą podmuchu, a bramkarz spokojnie złapie piłkę w ręce. Co więcej: z wiatrem na plecach NASZE uderzenia będą przybierać na sile niczym w galactik football! Warto wspomnieć, że siła wytworzona przez ten wentylator w początkowej fazie równa się huraganowi. Z żywiołami nie sposób wygrać!

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wspólną zabawę! Ze Zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce drogą mailową.
Już wkrótce widzimy się w kolejnych KONKURSACH! :-)

——————–

BIERZ UDZIAŁ W KONKURSACH I ZGARNIJ GRĘ FIFA 19!

W tygodniu poprzedzającym premierę FIFA 19 macie niepowtarzalną szansę na ustrzelenie własnego egzemplarza gry na dowolnie wybraną platformę: PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 lub PC! 

Każdego dnia odblokowujemy nowy konkurs, który trwa 3 dni.
Nasza zabawa trwa od 17 do 25 września! Ogłoszenie wszystkich wyników nastąpi
27 września 2018!

Nie chcesz czekać? Zamów już teraz na Ceneo.pl! :-)