Tydzień z FIFA 18 konkurs 1                                             

MAMY ZWYCIĘZCÓW! :-)

KONKURS 1:

Krzysiek
FC Legła Obrona

KONKURS 2:

Bartłomiej

Najprościej mówiąc: Można przestać udawać grzecznego chłopca – można wreszcie zachowywać się jak LEW – czyli wydzierać się do bólu i czochrać swoją bujną fryzurą czy też szalikiem na lewo i prawo- nie martwiąc się że za chwilę sąsiad będzie walić w kaloryfer. Jest to tym bardziej podniecające, że tych Lwów i Lwic na stadionie jest blisko 60 000 i nikt na nikogo nie patrzy jak na wariata bo w danej chwili każdy uwalnia swoje emocje .

KONKURS 3:

Magda
Walczymy dziś do końca,
Puchar naszym celem
Aż wybuchną słońca
Siły mamy wiele!

Nie straszny nam Ronaldo
Przed Messim się nie ugniemy
Będziemy walczyć twardo
To my, Gdańskie Syreny!

KONKURS 4:

Adriano
Zbigniew Boniek – i byłaby to tzw. „Legendary Edition”. Zibi patrzący z okładki na młodych graczy, byłby dla nich wzorem tego, jak korzystając z talentu i inteligencji, ułożyć sobie karierę sportową nawet wtedy, gdy już nie można się wcisnąć w stary trykot.

KONKURS 5:

Radek
ORTOPEDA
nauczyłbym każdego odpowiednio korzystać z jego „narzędzia pracy”

KONKURS 6:

Grzegorz
https://www.ceneo.pl/46990960
Uniwerslany i wszystkomówiący znak TEREN PRYWATNY, WSTĘP WZBRONIONY. Rywale muszą zdawać sobie sprawę jakie będą konsekwencje w przypadku pozwalania sobie na zbyt wiele pod naszą bramką, a nasi zawodnicy powinni być świadomi jak ważną sprawą jest obrona swojego pola karnego!
W myśl zasady ‚Mój dom, to moja Twierdza!’

KONKURS 7:

Wojciech
Nieodzownym gadżetem są tabletki na gardło. Nie wiem, chyba nie sprzedają ich w klubowych barwach (a powinni!), mimo że bez nich ciężko wyobrazić sobie porządny doping. No, chyba że ma to być doping jednorazowy. Od wiernego kibica wymaga się jednak, by swoim śpiewem podrywał graczy do boju w każdej kolejce, a do tego, co tu dużo mówić, potrzeba sprawnego gardła. Na nic szaliki i koszulki, jeśli na trybunach zaoferować można jedynie swoją obecność. Ciche tłumy deprymują piłkarzy, do zwycięstwa trzeba na trybunach prawdziwej euforii, krzyku i śpiewu!

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wspólną zabawę! Ze Zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce drogą mailową. Już wkrótce widzimy się w kolejnym KONKURSIE! Polubcie nas na Facebooku, by być na bieżąco! :-)

——

BIERZ UDZIAŁ W KONKURSACH I ZGARNIJ GRĘ FIFA 18!

W tygodniu poprzedzającym premierę FIFA 18 macie niepowtarzalną szansę na ustrzelenie własnego egzemplarza gry na dowolnie wybraną platformę: PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 lub PC! 

Każdego dnia odblokowujemy nowy konkurs, który trwa 3 dni.
Ogłoszenie wszystkich wyników nastąpi
28 września 2017!

Partnerem konkursu jest:

Media Expert

Nie chcesz czekać? Zamów już teraz na Ceneo.pl! :-)