MAMY ZWYCIĘZCÓW! :-)

KONKURS 1

Łukasz
Call of Duty: Black Ops – kawał politycznego fiction, osadzonego w burzliwym czasie, w którym Kennedy i Castro rozgrywali między sobą partię szachów na mapie świata. Zimna wojna w całej okazałości. Po raz pierwszy sterowany przez nas bohater przemawiał własnym głosem, a poziom aktorski dubbingu sprawiał, że immersja wskoczyła na kompletnie inny poziom. Treyarch stworzył fabułę godną serialu, w której kłamstwo przeplata się z intrygą, powtarzane jak mantra liczby i nazwiska zdają się nie mieć sensu… do czasu. Potem okazuje się, jak wielki potencjał i jak wielkie niebezpieczeństwo drzemie w ludzkim umyśle, który zmienia rzeczywistość jak kalejdoskop. Wszystko okazuje się iluzją. Nawet główne menu :)

KONKURS 2
Kuba

Zdecydowanie wybieram G36 z CallOfDuty MW. Jestem pasjonatem ASG i pierwsze kilka replik, z których korzystałem to były właśnie „giety”. Karabinek szturmowy o którym piszę świetnie nadaje się zarówno do walki w polu, jak i do CQB z uwagi na składaną kolbę. Korpus wykonany jest również z tworzywa, co czyni broń lekką.
Siłą rzeczy – tą broń zapamiętałem najlepiej z całej serii.

KONKURS 3
Patryk
Pinokio

KONKURS 4

Bartosz
Najlepszą taktyką na wygranie meczu online jest podzielenie 6-osobowego zespołu na trzy mniejsze drużyny składające się po dwóch kompanów. Każda z trzech mniejszych drużyn ma osobne zadania na wygranie potyczki. Para numer 1 zachodzi wrogiego przeciwnika szybkim i bezpośrednim atakiem z lewej flanki. Następna dwójka kompanów skupia się na wygraniu walki na samym środku mapy, natomiast para numer 3 przyjmuje pozycję bardziej defensywną chroniąc prawej flanki oraz momentami wspomagając partnerów w wymianie ognia w centrum potyczki.

KONKURS 5

Mikołaj
Wojna koreańska. Temat praktycznie pominięty w kulturze masowej, (nie licząc kilku filmów produkcji amerykańskiej i południowo-koreańskiej), o ile mi wiadomo nie powstała żadna gra FPS, której akcja toczy się podczas tego konfliktu. Wniosłoby to pewną świeżość nie tylko do serii, ale i całej branży gier. Dodatkowym plusem byłby ciekawy arsenał – większość uzbrojenia znana byłaby jeszcze podczas II Wojny Światowej, choć po stronie amerykańskiej pojawiałyby się już helikoptery, a po stronie komunistycznej – karabiny SKS.

KONKURS 6

Jan
Multiplayer. Jest to element, który sprawia, że gra staje się nieśmiertelna. Wystarczy spojrzeć na przykład CoD: Modern Warfare, który to doczekał się niedawno reedycji. Dobry multiplayer pozwala wrócić do gry po wielu wielu latach i wciąż czerpać z niej przyjemność. Dlatego też liczę, że twórcy nowego Call of Duty właśnie na tym aspekcie skupią swoją uwagę i pozwolą nam się cieszyć ich grą długo po jej wydaniu.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wspólną zabawę! Ze Zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce drogą mailową. Już wkrótce widzimy się w kolejnym KONKURSIE! Polub nas na Facebooku, by być na bieżąco! :-)

——————–

BIERZ UDZIAŁ W KONKURSACH I USTRZEL GRĘ CALL OF DUTY: WWII

W tygodniu poprzedzającym premierę Call of Duty: WWII macie niepowtarzalną szansę na ustrzelenie własnego egzemplarza gry na dowolnie wybraną platformę: PS4, Xbox One lub PC! 

Każdego dnia odblokowujemy nowy konkurs, każdy trwa 3 dni.
Ogłoszenie wszystkich wyników nastąpi 3
 listopada 2017!

Partnerem konkursu jest:

Media Expert

Nie chcesz czekać? Zamów już teraz na Ceneo.pl! :-)