Tydzień 4 – autostopem po Gotham

492

Batman_525x350_landingBatmanowi popsuł się jego Batmobil i potrzebuje zastępczego środka transportu!

Znajdź taki przedmiot wśród produktów na Ceneo.pl, wklej link w komentarzu pod tym postem
i krótko uzasadnij swój wybór :-)

Najciekawszy pomysł zgarnia  konsolę PlayStation 4!

3 kolejne wpisy nagrodzimy grą Batman: Arkham Knight.

 

MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Konsolę PlayStation 4 wygrywa:

Paweł
Oto moja rekomendacja;)
http://www.ceneo.pl/16140177

W kilku słowach, zamieścić uzasadnienie tutaj??? A może drogie ceneo.pl zamiast czytać post’a – ZOBACZY… POSŁUCHA;)…???…

Gry Batman: Arkham Knight na PS4 otrzymują:

Monika
Jak wiadomo, Batman to mroczny rycerz Gotham a każdy szanujący się rycerz musi mieć swojego oddanego rumaka. Jednak bycie mrocznym rycerzem, zobowiązuje aby i jego wierzchowiec taki był. Gość, który jeździ na pięknej kasztance lub poczciwym siwku może być księciem z bajki ale na pewno nie mścicielem z Gotham. Jaki koń wzbudzi strach wśród wrogów Batmana, którzy jak wiadomo są super złoczyńcami i wydawałoby się, że niczego się nie boją? Oto odpowiedź:

http://www.ceneo.pl/22267683
Może i ta szkapa do najbardziej ruchliwych nie należy ale na pewno Batman będzie w stanie jakoś wprawić ją w ruch i pogalopować na jej grzbiecie ratować miasto. Dzięki tej bestii mroczny rycerz będzie jeszcze mroczniejszy a przestępcy będą uciekać z krzykiem przerażenia i łzami w oczach. Jedyny minus jest taki, że przez to na pewno mocno wzrosłoby zainteresowanie Batmanem wśród psychiatrów. No ale czy to coś nowego? Czy facet, który przebiera się za nietoperza, ubiera majtki na spodnie i biega nocami po dachach mógłby być dla nich mało interesującym przypadkiem?

Piotrek
Siarczysty deszcz lał się strumieniami z zachmurzonego nieba. Ciężkie krople spadały na pelerynę batmana, przesiąkając cały materiał. Okropna pogoda, jaka panowała w Gotham, dodatkowo utrudniała sytuację pozornie bez wyjścia, w jakiej znalazł się nasz bohater. Batmobil stał bezużytecznie na poboczu, wyrzucając z dymiącego silnika trujące spaliny. Pojazd, który w misjach batmana był niezbędnym środkiem lokomocji i trzonem wykonywanej pracy, odmówił posłuszeństwa w kłopotliwy sposób. Popsuty samochód można było wskrzesić do życia, aczkolwiek brakowało na to cennego czasu. W tej chwili ważyły się losy arcyważnej misji naszego bohatera i jej niepowodzenie mogłoby się odbić negatywnie na jego reputacji, a co gorsze, nawet skończyć na krzywdzie niewinnych ludzi.

Nagle, niczym łaska z nieba, pojawiło się wybawienie – była to ekspresowa przesyłka z Ceneo – http://www.ceneo.pl/37387089 – prawdziwe lamborghini w formie kosiarki i to nie byle jakiej. Szybki jak błyskawica, nowy pojazd batmana sprawuje się w rewelacyjny sposób, a legendarna maska budzi respekt wśród wszystkich obserwujących. Pancerna obudowa i wytrzymałe koła są gwarantem bezpiecznej podróży i dotarcia do celu na czas. Dodatkowy tryb oszczędzania paliwa zapewnia żywotność kosiarki na dalekie trasy i długie pościgi. Zamontowane w podwoziu tytanowe ostrze sieją strach, u stających na jej drodze złych i niesprawiedliwych tego świata, będąc jednocześnie zabójczą bronią w rękach fachowcy i superbohatera, jakim jest nieustraszony batman.

Piotr
http://www.ceneo.pl/38960616
Niewątpliwie w przypadku awarii Batmobilu, nasz poczciwy Gacek, wybrałby Bat-Taczkę. Raz, że jest lekka, chyba, że Batman postanowi na nią załadować zepsuty Batmobil. Dwa doskonale chroni przed kulami, no chyba, że wrogowie zaczną używać ostrej amunicji. Jest też zabójczo szybko, o ile znajdziemy jakąś zacna górkę, tych w Gotham jednak nie brakuje. Zapewnia też dodatkowe bonusy jak szybsze oczyszczanie ulic miasta z wrogów. I może spokojnie służyć nawet po zakończeniu misji Batmana, ot choćby Alfredowi przy pracach ogrodowych w willi naszego herosa. Sprzęt absolutnie uniwersalny, dostosowany do zmiennych warunków, mobilny i nowoczesny. Jest też wdzięcznym materiałem do dodawania ulepszeń. Taka gąsienica na koła pozwoli poruszać się poza terenem zabudowanym, dodatkowy uchwyt na Bat-łopatę, Bat-Grabie lub Bat-Szpadel pozwoli Batmanowi na poszerzenie arsenału, a gumowe uchwyty uchronią przed porażeniem elektrycznym. Pytanie tylko kto ma to to pchać. A od czego niby jest Robin? Pracownik fizyczny jak malowanie, odpowiednik studenta na praktykach w świecie DC Comics. A jakie to daje pole do kooperacji, dwóch graczy na jednym ekranie, jeden pcha, drugi manewruje i walczy z pokładu BatTaczki, rozdając razy łopatą na lewo i prawo. Batman jeździłby Bat-Taczką, jeno pomalowaną na bardziej twarzowy czarny kolorek.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się już jutro drogą mailową. Jednocześnie serdecznie gratulujemy wszystkim, absolutnie wszystkim uczestnikom! Wasza kreatywność ponownie nas nie zawiodła :)

Konkurs trwa od 10 sierpnia do 16 sierpnia 2015. Odpowiedzi konkursowe prosimy umieszczać w komentarzach pod tym wpisem. Szczęśliwych zwycięzców wyłonimy już 19 sierpnia 2015, a ich odpowiedzi zostaną opublikowane na stronie konkursu.

* Zapoznajcie się także z regulaminem naszej zabawy.

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Dyskusja492 komentarze

 1. http://www.ceneo.pl/33246962#tab=click
  Jako tymczasowy substytut Batmobilu pragnę zaproponować Bruce’owi Wayne’owi ten oto finezyjny produkt. Przyssawki! Jest to dobre rozwiązanie dla osoby, która pragnie pozostać niezauważona w trakcie pościgu. W razie potrzeby Batman będzie mógł skutecznie przyssać się do dowolnego środka transportu (nawet samolotu!), celem przemieszczenia. A może nadarzy się okazja, by uchwycić podejrzany pojazd?

 2. Jak wiadomo, Batman to mroczny rycerz Gotham a każdy szanujący się rycerz musi mieć swojego oddanego rumaka. Jednak bycie mrocznym rycerzem, zobowiązuje aby i jego wierzchowiec taki był. Gość, który jeździ na pięknej kasztance lub poczciwym siwku może być księciem z bajki ale na pewno nie mścicielem z Gotham. Jaki koń wzbudzi strach wśród wrogów Batmana, którzy jak wiadomo są super złoczyńcami i wydawałoby się, że niczego się nie boją? Oto odpowiedź:

  http://www.ceneo.pl/22267683

  Może i ta szkapa do najbardziej ruchliwych nie należy ale na pewno Batman będzie w stanie jakoś wprawić ją w ruch i pogalopować na jej grzbiecie ratować miasto. Dzięki tej bestii mroczny rycerz będzie jeszcze mroczniejszy a przestępcy będą uciekać z krzykiem przerażenia i łzami w oczach. Jedyny minus jest taki, że przez to na pewno mocno wzrosłoby zainteresowanie Batmanem wśród psychiatrów. No ale czy to coś nowego? Czy facet, który przebiera się za nietoperza, ubiera majtki na spodnie i biega nocami po dachach mógłby być dla nich mało interesującym przypadkiem?

 3. http://www.ceneo.pl/36160562#mh=Q6P8sS2E93007walkeraHuLDDQoDc2QXAMEbVQ9KhyEkyhOQpTqyNkn4hm3-e4SFhLYCJyj8mEbqeey1uqazIrRFxRccIMiplBDY1ptmML5pKjYSzLujegTzPsu3FZ6IEjx2rhp5CMz3qux7ZvNpCQnhHO1Q_I259xDY48hJqTotjlMMAlRoTY1mrdkch60JrQ1irNKHBUmerhs9_Ggs0

  DRON! Tak dron! Nawet Batman nie powstydziłby się takiej maszyny! A roboty pewnie by miał mniej! Dzięki wbudowanej kamerze nie musiałby się ruszać ze swojej kryjówki, tylko na żywo śledzić obraz na TV. Sam w tym czasie mógłby przeszukiwać CENEO w poszukiwaniu nowych gadżetów dla siebie! :)

 4. Witajcie!
  Pragnę gorąco zaprezentować nowy pojazd Batmana:
  Batman Pink Interceptor C2000
  http://www.ceneo.pl/18771218#tab=spec

  Moja praca konkursowa ma mocno graficzny charakter – zawiera opisy, zdjęcia a nawet wiersz. Jej przygotowanie zajęło mi wiele godzin, dlatego zachęcam do zapoznania się z nią pod tym linkiem: http://imgur.com/75Fr5vV lub zapasowym: http://imgur.com/ZitBzDX

  To monstrum ma też jedną dodatkową, niebywałą zaletę – w czasie rajdu na bazę arcyzłoczyńców skutecznie położy śmiechem wszystkich przeciwników. A w tym czasie pozostali kompani, obdarowani bardziej ortodoksyjnymi talentami bohaterów skopią, tarzającym się ze śmiechu, bandytom tyłki. To wszystko dzięki specjalnej odmianie koloru różowego mającej +20 do rozpraszania przeciwników oraz +40 do paraliżowania śmiechem. Tym samym, dzięki temu epickiemu pojazdowi Batman staje się kimś w rodzaju teamowego debuffera skutecznie niwecząc wszystkie przewagi i bonusy przeciwnika.

  A tu wiersz z mojej pracy:
  Stanowi on jednak jedynie mały fragment całej kompozycji, dlatego zachęcam do zapoznania się z powyżej podanym linkiem.

  Po kolejnym nudnym patrolu,
  Pewnej gorącej sierpniowej nocy,
  Uświadomił sobie Batman,
  Że jest w totalnej niemocy.

  To miasto jest upalne i ciche,
  A ulice głuche,
  Nic wartego uwagi się nie dzieje,
  Nasz Bohater tylko marnieje.

  Dlatego okolice Gotham sprawdził,
  Inne miasta skrupulatnie wybadał,
  I odnalazł wreszcie,
  Gdzie też się coś dzieje nareszcie.

  Bo oto Joker do Nowego Jorku się przeniósł,
  Dwie Twarze do innego sąsiedztwa wyniósł,
  Bane w Europie knuje swe plany,
  A służby biegają bezradnie jak barany.
  Raptem do bat mobilu wskoczył,
  Jak oparzony zaraz uskoczył,
  Bo pojazd szarpnął, zazgrzytał,
  I w ognistą kulę się zamienił.

  Wnet po Alfreda biegnie,
  W panice zastępstwa szuka,
  Bo inne pojazdy wciąż w naprawie,
  Po ostatniej na Jokera obławie.

  Alfred Ceneo.pl podrzucił,
  A sklep oferty wyrzucił.
  Bruce nowy pojazd znalazł,
  I swe powołanie odnalazł.

  I szybko Pink Interceptora kupił,
  Ekspres dostawę zamówił,
  A kiedy Joker nowy pojazd zobaczył,
  To się z mostu rzucił!

  I tak, dzięki Ceneo.pl Batman swego największego wroga szybko pokonał.

  #BatmanPinkInterceptor
  #Ceneo.pl
  #Konkurs
  #PS4

 5. http://www.ceneo.pl/37783672#mh=y2o3Bsqi18000yIb6MyjD-3FL8ldui5r0ziEkyhOQpTqyfpFGR4GoIbEDfeu8ZmCJtVpOpRXekKUw9fnIMGjeM9ZTPfpNaYJLZLFazXZio9YazG_tDQYU0SEzRSqc87J1r7-906fUyfa1O3uKwVenEbmHdGZPXyeNJf1Vblp2dZm-tYGH3DTddH4V5SUi15rZEA2

  Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – z pewnością po tylu latach prowadzenia Batmobilu Batman mógł czuć się nieco znużony jazdą tak ogromnym, napakowanym samochodem z wręcz klaustrofobicznym wnętrzem. Nawet najlepsze nowinki techniczne zainstalowane w pojeździe nie mogły zapełnić pragnienia wolności i chęci poznania czegoś kompletnie nowego. Z pomocą przychodzi niesamowity motocykl Kymco ZING II 125. Dzięki tej bestii nareszcie możliwe jest poznanie nowego wymiaru podróży. Koniec z kiszeniem się w samochodowej klatce, czas poczuć wiatr we wło…masce! Nie sposób nie zwrócić uwagi również na walory estetyczne nowego pojazdu strażnika Gotham, który to łączy szykowną elegancję z groźnym wyglądem. Widok naszego herosa pędzącego na mechanicznym koniu w kolorze pięknej czerni współgrającej ze strojem z pewnością przyprawiłby bandziorów o jeszcze większe dreszcze, niż przy ujrzeniu wszystkim dobrze znanego Batmobilu, a kobiety o przyspieszone bicie serca(bynajmniej nie ze strachu).

 6. Napisałem post ok, godzinę temu, ale wygląda jakby zniknął dlatego piszę to jeszcze raz:

  Witajcie!
  Pragnę gorąco zaprezentować nowy pojazd Batmana:
  Batman Pink Interceptor C2000
  http://www.ceneo.pl/18771218#tab=spec

  Moja praca konkursowa ma mocno graficzny charakter – zawiera opisy, zdjęcia a nawet wiersz. Jej przygotowanie zajęło mi wiele godzin, dlatego zachęcam do zapoznania się z nią pod tym linkiem: http://imgur.com/75Fr5vV lub zapasowym: http://imgur.com/ZitBzDX

  To monstrum ma też jedną dodatkową, niebywałą zaletę – w czasie rajdu na bazę arcyzłoczyńców skutecznie położy śmiechem wszystkich przeciwników. A w tym czasie pozostali kompani, obdarowani bardziej ortodoksyjnymi talentami bohaterów skopią, tarzającym się ze śmiechu, bandytom tyłki. To wszystko dzięki specjalnej odmianie koloru różowego mającej +20 do rozpraszania przeciwników oraz +40 do paraliżowania śmiechem. Tym samym, dzięki temu epickiemu pojazdowi Batman staje się kimś w rodzaju teamowego debuffera skutecznie niwecząc wszystkie przewagi i bonusy przeciwnika.

  A tu wiersz z mojej pracy:
  Stanowi on jednak jedynie mały fragment całej kompozycji, dlatego zachęcam do zapoznania się z powyżej podanym linkiem.

  Po kolejnym nudnym patrolu,
  Pewnej gorącej sierpniowej nocy,
  Uświadomił sobie Batman,
  Że jest w totalnej niemocy.

  To miasto jest upalne i ciche,
  A ulice głuche,
  Nic wartego uwagi się nie dzieje,
  Nasz Bohater tylko marnieje.

  Dlatego okolice Gotham sprawdził,
  Inne miasta skrupulatnie wybadał,
  I odnalazł wreszcie,
  Gdzie też się coś dzieje nareszcie.

  Bo oto Joker do Nowego Jorku się przeniósł,
  Dwie Twarze do innego sąsiedztwa wyniósł,
  Bane w Europie knuje swe plany,
  A służby biegają bezradnie jak barany.
  Raptem do bat mobilu wskoczył,
  Jak oparzony zaraz uskoczył,
  Bo pojazd szarpnął, zazgrzytał,
  I w ognistą kulę się zamienił.

  Wnet po Alfreda biegnie,
  W panice zastępstwa szuka,
  Bo inne pojazdy wciąż w naprawie,
  Po ostatniej na Jokera obławie.

  Alfred Ceneo.pl podrzucił,
  A sklep oferty wyrzucił.
  Bruce nowy pojazd znalazł,
  I swe powołanie odnalazł.

  I szybko Pink Interceptora kupił,
  Ekspres dostawę zamówił,
  A kiedy Joker nowy pojazd zobaczył,
  To się z mostu rzucił!

  I tak, dzięki Ceneo.pl Batman swego największego wroga szybko pokonał.

  #BatmanPinkInterceptor
  #Ceneo.pl
  #Konkurs
  #PS4

 7. Co do filmu to fakt, nawet w konkursach gdzie każą napisać odpowiedź, zawsze wpychają się na chama graficy, animatorzy itd. Dziwi mnie że wygrała taka praca bo była po prostu słaba, nawet nie słychać dźwięku dokładnie i nie spełniała warunków konkursu. Co do długości tekstu, jak dla was te prace są za długie, to nie mam pytań, ja mam z dwa razy dłuższą pracę od tych wygranych a według mnie jest krótka. Nie wiem, jednym zdaniem byście chcieli coś wygrać, czy dwoma ? Przecież czegoś takiego nawet nie da się sprawiedliwie ocenić, dlatego tutaj się nie czepiam, choć jestem zawiedziony, że nie wygrałem, bo jestem zadowolony z pracy, widocznie komisja uznała że praca jest za długa, a na 100% jest w granicach dopuszczalnych i jest ciekawa,merytoryczna, pomysłowa itd. Ale to już indywidualna sprawa, dlatego najlepsze są konkursy gdzie nie ma żadnego limitu. Jedyne czego żal to pierwszego miejsca, reszta może być.

Zostaw komentarz