Twórcy GTA przywrócą do życia L.A. Noire

0

W przygotowaniu są aż cztery wersje gry!

Studio Rockstar Games zapowiedziało właśnie wielki powrót gry L.A. Noire, detektywistycznego thrillera z 2011 roku. W przygotowaniu są wersje na konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch oraz zestawy wirtualnej rzeczywistości HTC Vive. Wszystkie cztery zadebiutują już 14. listopada.

Odświeżone wersje na konsole Xbox One i PlayStation 4 doczekają się wielu usprawnień technicznych, m.in. poprawionego oświetlenia i chmur, nowych kinowych ujęć kamery oraz tekstur w wyższej rozdzielczości. Na XONE i PS4 L.A. Noire odpalimy w 1080p, a na Xboksie One X i PlayStation 4 Pro w 4K. Wersja na konsolę Nintendo Switch otrzyma m.in. pełne wsparcie dla Joy-Conów i nowe ujęcia kamery.

O ile każda z powyższych będzie składała się z podstawki i dodatków, o tyle w wersji na HTC Vive znajdzie się siedem spraw z oryginalnej gry, które od podstaw zostaną przebudowane pod kątem wirtualnej rzeczywistości. Z tego powodu nazwa tej wersji  zostanie zmieniona na L.A. Noire: The VR Case Files.

Akcja L.A. Noire toczy się w latach 40. XX wieku w Los Angeles. Bohaterem gry jest detektyw Cole Phelps, który podejmuje się rozwiązywania spraw kryminalnych inspirowanych prawdziwymi zbrodniami. L.A. Noire zasłynęło dzięki doskonałej mimice twarzy występujących w grze postaci – doświadczeni detektywi potrafili na jej podstawie stwierdzić czy przesłuchiwana osoba mówiła prawdę, czy nie.

Źródło: Rockstar Games

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz