Twórca Gears of War robi nowe Battle Royale

1

Klawo, zioooom.

Cliff Bleszinski nie miał szczęścia ze swoją ostatnią, „klasyczną” strzelanką, Lawbreakers, postanowił więc spróbować czegoś innego – trybu Battle Royale, jak wszyscy gracze na rynku. Zwłoki pierwszego z projektów, nad którym studio Clifforda B. przestało oficjalnie pracować ledwie parę dni temu nie zdążyły jeszcze na dobre ostygnąć, a twórcy już ogłaszają nowy tytuł – Radical Heights.

Utrzymane w klimatach przerysowanych, wypakowanych neonami lat 80-tych Radical Heights to, zgodnie z opisem, „XTREMALNE Battle Royale, w którym kasa jest królem”. Szczęśliwie, nie oznacza to, że będziemy musieli przygotować całe worki złotych monet, by spróbować swoich sił w nowej wersji obecnego już niemal wszędzie trybu – gra, w odróżnieniu od Lawbreakers, dostępna będzie za darmo. Wspomniana wcześniej „kasa” to wirtualna waluta, którą będziemy zdobywać zadowalając publiczność krwawego w show, w którym, jako gracz, będziemy uczestniczyć, a w przerwach od szukania lepszych broni i eliminowania innych zawodników będziemy mogli rozwalać automaty i okradać bankomaty, zbierając monety… do wydania na broń i inny sprzęt w następnej rundzie gry. Co ciekawe, produkcja wychodzi w systemie Early Access już jutro, niestety, bez obsługi języka polskiego. Czy Radical Heights będzie Gears of War wśród battle royale?

Źródło: vg247

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz