Twórca Dystryktu 9 wyreżyserował zwiastun do Anthem

2

Filmowy zwiastun  gry Anthem zadebiutuje już 14 lutego.

Neill Blomkamp, nominowany do Oskara reżyser filmów „Dystrykt 9”, „Elizjum” i „Chappie”, we współpracy z Bioware oraz EA stworzył „Conviction”, oryginalny krótkometrażowy film fabularny oparty na motywach z nadchodzącej gry Anthem™. W „Conviction”, Blomkamp ożywia ogromny świat Anthem własną, oryginalną historią osadzoną dekady przed fabułą gry. Widzowie będą mieli możliwość obcowania z unikalnym stylem Blomkampa, który tworzy fotorealistyczne efekty wizualne i łączy je z rzeczywistym światem – a to wszystko w realiach nadchodzącej gry.

Krótka zapowiedź dzieła Blomkampa „Conviction” jest już dostępna, pełen zwiastun zostanie opublikowany 14 lutego na kanale Oats Studios. Widzowie zobaczą znany z gry Fort Tarsis oraz freelancerów, którzy w nim żyją. Freelancerzy, używający Javelinów (egozszkieletów), zmierzą się głównym antagonistą i przywódcą frakcji Dominion – Monitorem.

„Byłem naprawdę zachwycony tym niesamowitym światem, jaki BioWare stworzył, gdy po raz pierwszy zobaczyłem Anthem” – powiedział Neill Blomkamp. „Conviction przedstawia narrację, która obejmuje piękny i wciągający świat, gotowy do eksploracji przy użyciu potężnych Javelinów. Świat, w którym na każdej skalnej półce i każdej dolinie czai się niebezpieczeństwo”.

Źródło: EA [Informacja prasowa]

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja2 komentarze

Zostaw komentarz