Trzecie urodziny World of Tanks Blitz

0

Z tej okazji przygotowano specjalny zwiastun.

Wargaming przypomina, że dzisiaj wypada trzecia rocznica premiery World of Tanks Blitz, czyli mobilnej odsłony popularnego cyklu traktującego o sieciowych potyczkach czołgów. Producent zdradził, że projekt początkowy był tylko eksperymentem, ale ostatecznie stał się pełnoprawnym tytułem, w którego do dzisiaj zagrało ponad dziewięćdziesiąt milionów graczy.

Twórcy gry zapewniają, że w najbliższej przyszłości udostępniona zostanie nowa, oryginalna zawartość oraz kolejne wciągające wydarzenia i współprace z wieloma producentami. Dotychczas w Blitz mogliśmy grać m.in. czołgiem z Valkyria Chronicles od SEGI lub jednostkami z anime Girls und Panzer.

World of Tanks Blitz dostępny jest obecnie na smatfonach i tabletach z systemami operacyjnymi Android oraz iOS, a także na komputerach z Windowsem lub Mac OS X. Produkcja umożliwia multilatformowe granie na wszystkich wcześniej wymienionych urządzeniach.

Źródło: Wargaming

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz