Trwają prace nad Call of Duty: Mobile

0

Jedna z najpopularniejszych serii w branży gier próbuje podbić rynek gier mobilnych.

Activision ogłosiło, że firma Tencent pracuje obecnie nad mobilną wersją Call of Duty. Produkcja dystrybuowana będzie w formacie free-to-play i będzie można w nią zagrać na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android i iOS. Tytuł będzie zawierać mapy, tryby, bronie oraz postacie występujące wcześniej w poprzednich częściach serii. Premiera Call of Duty: Mobile na tę chwilę nie została ujawniona.

Twórcy wydają się być pewni sukcesu swojej nadchodzącej gry:

„Call of Duty kojarzy się jednoznacznie z niesamowitą walką oraz rozgrywką. Nasz zespół był więc niesamowicie zadowolony z pracy razem z Activision, by powołać tę serię do życia także na urządzeniach mobilnych” – powiedział Steven Ma, starszy wiceprezes Tencent Holdings Limited. „Bazując na naszym doświadczeniu w tworzeniu gier zaprojektowanych specjalnie dla graczy mobilnych, jesteśmy podekscytowani możliwością dostarczenia nowego, pełnego zawartości doświadczenia Call of Duty, które spodoba się każdemu typowi fana”.

Źródło: Activision


Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz