Trwa zbiórka pieniędzy na planszową grę Dark Souls

0

Projekt został sfinalizowany chwilę po wystartowaniu.

Trzecia odsłona Dark Souls będzie prawdopodobnie tą ostatnią, jednakże to nie koniec przygody z marką. W tym momencie fani serii ogrywają tytuł na różne sposoby, ale gdy wyczerpią wszystkie możliwości, czeka na nich kolejna atrakcja. Otóż na Kickstarterze wystartowała zbiórka pieniędzy na grę planszową osadzoną w realiach Dark Souls. Co ciekawe, wymagany próg został osiągnięty w trzy minuty od startu!

Ekipa ze Steamforged Games do sfinalizowania projektu potrzebowała 50 tysięcy funtów. W chwili pisania newsa licznik pokazuje, że na konto twórców gry wpłacono już prawie 500 tysięcy funtów. Wynik ten z pewnością będzie jeszcze większy, ponieważ do końca zbiórki pozostało aż dwadzieścia sześć dni.

Osoby zainteresowane wsparciem Dark Souls: The Board Game mają do wyboru trzy progi cenowe – 75, 80 i 200 funtów. Niestety, pierwszy z nich został już wykupiony, więc pozostały wyłącznie droższe warianty. Premiera planszówki planowana jest na kwiecień przyszłego roku. Więcej o szczegółach projektu przeczytacie na Kickstarterze. Znajdziecie tam również dokładne zdjęcia figurek, kart oraz plansz wykorzystanych w grze.

Źródło: Kickstarter

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz