Treyarch uderza w rynek komiksów

0

Tak, ma to związek ze zbliżającą się premierą Call of Duty: Black Ops IIII.

Call of Duty: Black Ops IIII, jak wiadomo już od jakiegoś czasu, nie będzie posiadał kampanii dla pojedynczego gracza. Treyarch postanowił skupić się na sieciowej rozgrywce, w której kluczową rolę zdaję się odgrywać tryb kompetytywnej zabawy, proponującej kilka postaci posiadających unikalne umiejętności. Twórcy postanowili jednak wzbogacić ich charakterystykę w dosyć ciekawy sposób.

Każdy ze specjalistów otrzyma więc swój własny… komiks, który wzbogacać będzie ich historię. Łącznie będzie to dziesięć zeszytów i przygotowane będą przez całkiem znane nazwiska. Scenariusze tworzone będą, między innymi, przez Grega Rucka (ex-DC), Jeremy’ego Barlowa (seria komiksów w uniwersum Gwiezdnych Wojen) czy Tony’ego Shasteen’a (Star Trek: Ongoing), a za stronę wizualną odpowiadać będą takie osoby, jak Adam Hughes (współpracował i z DC i z Marvelem), Don Dos Santos (doświadczenie na rynku komiksów i książek) oraz Julian Totino Tedesco (również epizody w DC i Marvel).

Łącznie będzie to 10 zeszytów i udostępnione zostaną za darmo. Pierwsze trzy (Ruin, Prophet i Crash) są już opublikowane pod TYM adresem, a pozostałe pojawią się „niedługo”. Jeżeli ciekawi was jak mniej więcej prezentować się będzie szata graficzna, to TUTAJ możecie zobaczyć też komplet okładek.

Źródło: Informacja Prasowa


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz