Transformująca się obudowa

0

Asus zaskoczył graczy nowym gadżetem.

Podczas targów Computex firma Asus pokazała innowacyjną obudową stacjonarnego komputera osobistego stworzoną z myślą o graczach. Co w niej takiego niezwykłego? Wystarczy nacisnąć przycisk, aby otworzyła się i wysunęła ukryte wewnątrz komponenty ułatwiając ich wymianę.

Gadżet powstał dzięki współpracy dwóch firm: należącej do Asusa Republic of Gamers, która specjalizujące się w produkcji sprzętu dla graczy, i produkującej obudowy In Win. Efekt prac jest naprawdę oszałamiający:

Innowacyjna obudowa H-Tower ma trafić do sprzedaży pod koniec bieżącego roku. Dokładna data premiery, jak również cena nie są znane. Można spodziewać się, że gadżet będzie dosyć drogi. Obudowa będzie dostępna jedynie w kolorze czarno-czerwonym, który mają wszystkie urządzenia noszące logo ROG.

Źródło: Slashgear

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz