Total War: Warhammer na nowym filmie

0

Zielonoskórzy z Azhagiem Rzeźnikiem na czele w akcji.

Studio Creative Assembly opublikowało nowy materiał wideo z oczekiwanego Total War: Warhammer. Tym razem pod lupę wzięci zostali Zielonoskórzy, czyli orkowie i gobliny. Na filmie pokazano potyczkę fabularną, w której legendarnym herosem jest Azhag Rzeźnik.

Nowy materiał wideo prezentuje ponadto kluczowe elementy mechaniki walki, takie jak tryb strażniczy i magię, pozwala również przyjrzeć się jednostkom, które wejdą w skład armii Zielonoskórych. Film opatrzony jest komentarzem twórców.

Premiera Total War: Warhammer zaplanowana jest na 28 kwietnia. Tytuł trafi wyłącznie na komputery osobiste. W planach twórców znajdują się dwa duże dodatki, które wzbogacą grę o szereg nowych elementów. Total War: Warhammer ma być największym projektem w historii serii.

Źródło: Total War


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz