TOP10: Zwiastuny gier wideo z popularną muzyką

0

Czyli najlepsze growe teledyski ostatnich lat.

Nie wiem jak wy, ale ja całkiem sporo ciekawych brzmień poznałem, dzięki zwiastunom gier wideo. Fakt ten natchnął mnie do stworzenia zestawienia najlepszych zwiastunów-teledysków z popularną muzyką. Lista jest oczywiście subiektywna i zbudowana w oparciu o moje preferencje muzyczne, dlatego zachęcam was do rozbudowania jej w komentarzach. Poniżej zamieszczam też playlistę, którą jakiś czas temu stworzyliśmy razem z Łukaszem jako pokłosie jednej z naszych wielu rozmów na temat gier wideo:

ASSASSIN’S CREED: UNITY – LORDE

W moim prywatnym rankingu najsłabsza część serii i najlepszy zwiastun z popularną muzyką. Czterech asasynów pomaga rewolucjonistom w zdobyciu Bastylii dnia 14. lipca 1789 roku. W tle słyszymy cover utworu „Everybody Wants to Rule the World” zespołu Tears for Fears w wykonaniu nowozelandzkiej artystki Lorde, która wykonuje muzykę z pogranicza popu i alternatywnego rocka.

DEATH STRANDING – LOW ROAR

Fenomenalny zwiastun gry Death Stranding z zeszłorocznych targów E3 z muzyką zespołu Low Roar. W tle słyszymy utwór „I’ll Keep Coming”. Nowa gra Hideo Kojimy, ojca serii Metal Gear Solid, nadal pozostaje owiana nimbem tajemnicy. Wiemy, że wystąpią w niej Norman Reedus znany z filmu Boondock Saints i serialu The Walking Dead oraz Mads Mikkelsen, serialowy Hannibal Lecter.

 
1 2 3 4 5
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz