TOP 7 gier z uniwersum Warhammera

1

Warhammer: Dark Omen

Uniwersum Warhammera od zawsze miało bardzo duży potencjał do wykreowania widowiskowej i rozbudowanej gry strategicznej. Co prawda, studio Mindscape w 1998 roku nie miało tak ogromnych możliwości technologicznych jakie są współcześnie, ale i tak świetnie poradziło sobie z postawionym zadaniem. Warhammer: Dark Omen był interesującym RTS-em, w którym przejmowaliśmy kontrolę nad niedużymi armiami i prowadziliśmy zaciekłe bitwy z przeciwnikami.

Rozgrywka skupiała się przede wszystkim na prowadzeniu wojen, nie zabierając czasu na żmudne rozbudowywanie bazy, czy dbanie o zadowolenie społeczeństwa naszych wiosek. Dodatkowo, produkcja mogła pochwalić się fenomenalną oprawą muzyczną. Niektóre utwory do dzisiaj brzmią naprawdę dobrze i można ich słuchać z niewymuszoną przyjemnością. Warto ponadto wspomnieć, że w grę mogliśmy grać również na konsoli PlayStation One.

     

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz