TOP 10 postaci z gier, które wywołują irytację

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

SAM „DOGEYES” LIN (SLEEPING DOGS)

Sleeping Dogs opowiada losy Wei Shena, policjanta z Hong Kongu, który działa pod przykrywką w celu rozpracowania Triady nazywającej siebie Sun On Yee. Wiadomo więc, że w produkcji tej w dużej mierze będziemy mieli do czynienia z wyjątkowo nieprzyjemnymi typami. „Dogeyes” (w polskiej wersji „Psiooki”) jest jednak najgorszy.

Wcale nie mówię tutaj jednak o jego wyjątkowej brutalności i brudnych interesach, w które się angażuje. Irytujący jest jego styl bycia. Właściwie w każdej swojej kwestii używa podtekstów seksualnych. I to tych najgorszego sortu, typu chwalenie się ogromnym przyrodzeniem i stalowymi jajami. Sam Lin jest odrażający od pierwszego momentu pojawienia się na ekranie.

Co gorsze, ma on przeszłość z rodziną Shena. Kilka lat przed wydarzeniami przedstawionymi w Sleeping Dogs „Dogeyes” był przez moment w zażyłych relacjach z siostrą Weia o imieniu Mimi. Kiedy więc Sam poznaje tożsamość naszego protagonisty, praktycznie cały czas odnosi się do seksualnych przeżyć z jego bliską krewną, dodatkowo nabijając się z jej uzależnienia od narkotyków. Odrazę do „Psiookiego” potęguje dodatkowo fakt, że wypowiadając wszystkie te kwestie, ma świadomość, że siostra Wei Shena nie żyje, do czego doprowadziło przedawkowanie używek.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Dyskusja1 komentarz

  1. Ja bym tu wstawił całą rasę Noponów z Xenoblade Chronicles 2. Za każdym razem jak gadali o dadaponach, mamaponach, masterponach czy inny, lub słysząc ich „meh meh meh”, miałem ochotę cisnąć czymś w tv…

Zostaw komentarz