TOP 10 postaci z gier, które wywołują irytację

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

EDWARD NASHTON AKA RIDDLER (SERIA ARKHAM)

W każdej odsłonie gier o Człowieku Nietoperzu mamy okazję stanąć w szranki z naprawdę sporą ilością legendarnych super-złoczyńcow z uniwersum DC Comics. Joker, Penguin, Poison Ivy, Zsasz… to oczywiście tylko część antybohaterów, którym przez cztery części gier plany krzyżować będzie Batman. Wśród nich jest jednak jeden, który jest naprawdę męczący w swoim stylu bycia. Jest nim Riddler.

W każdej grze z Arkham w nazwie, Człowiek Zagadka będzie rzucał przed Batmana serię swoich zbrodniczych zagadek oraz ukrytych przedmiotów. I okej, samo latanie po dostępnych planszach, w poszukiwaniu rozwiązania potrafi sprawić całkiem sporo przyjemności. Niestety jednak, za każdym razem gdy uda nam się rozgryźć zbrodnicze rebusy albo odnaleźć przedmiot ukryty przez Enigmę, wiąże się to z jego komentarzem.

I w większości przypadków, gdy Edward Nashton otwiera swój dziub, miałem ochotę mu go bardzo brutalnie zamknąć. Praktycznie każdy tekst Riddlera dotyczy tego jak bardzo inteligentnym i przebiegłym człowiekiem jest. Mało tego – przy każdej możliwej okazji stara przekazać Batmanowi jak dużym idiotą jest on w jego oczach i na dodatek nie szczędzi on rzucania żarcikami, po których robi się bardzo sucho w gardle. Uhhh… całe szczęście, że praktycznie w każdej odsłonie jest możliwość pokrzyżowania jego planów. Po uwzględnieniu pełnego wachlarzu jego zachowań, staje się to wyjątkowo satysfakcjonujące.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Dyskusja1 komentarz

  1. Ja bym tu wstawił całą rasę Noponów z Xenoblade Chronicles 2. Za każdym razem jak gadali o dadaponach, mamaponach, masterponach czy inny, lub słysząc ich „meh meh meh”, miałem ochotę cisnąć czymś w tv…

Zostaw komentarz