TOP 10 postaci z gier, które wywołują irytację

1

Przegląd, który przywołał u mnie nieprzyjemne flashbacki.

  NASTĘPNA 

Zapewne każdy z was miał taką sytuację podczas grania, że któraś z postaci, pojawiających się na ekranie, nadzwyczaj was irytowała. Praktycznie każda jej obecność na ekranie wywoływała u was poczucie zażenowania lub wręcz zdenerwowania. Oczywiście, postaci stworzone na potrzeby danej gry, powodują takie reakcje na różne sposoby – zachowaniem, podejmowanymi decyzjami lub zwyczajnie wypowiadanymi liniami dialogowymi. Ja, osobiście, miewam tak nadzwyczaj często.

Stąd też decyzja, aby napisać ten właśnie tekst. Umieściłem w nim dziesięć postaci, które poznałem podczas wirtualnej zabawy, a które po bardzo krótkim czasie zaczynały męczyć mnie swoją obecnością. Boże, jak bardzo chciałbym je usunąć z pamięci… Patrząc jednak przez pryzmat tego tekstu, może to i dobrze, że nie wyrzuciłem ich jeszcze z głowy?

Zanim jednak, drogi czytelniku, zaczniesz zaznajamiać się z moim tekstem, musisz wiedzieć o jednej rzeczy. Artykułu tego zwyczajnie nie dało się napisać bez uwzględniania spojlerów z kilku produkcji. Proponuję więc, abyś, szanowny odbiorco, zapoznał się z tagami pod tekstem – znajdują się tam tytuły wszystkich gier, o których będzie mowa. Gotowy? W takim razie jedziemy.

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Dyskusja1 komentarz

  1. Ja bym tu wstawił całą rasę Noponów z Xenoblade Chronicles 2. Za każdym razem jak gadali o dadaponach, mamaponach, masterponach czy inny, lub słysząc ich „meh meh meh”, miałem ochotę cisnąć czymś w tv…

Zostaw komentarz