TOP 10 najlepiej zapowiadających się gier na PlayStation VR

0

HUSTLE KINGS VR

Hustle Kings sam w sobie jest bardzo udaną grą poświęconą bilardowi. Gdy dołożymy do tego wirtualną rzeczywistość, otrzymujemy naprawdę ciekawy kąsek. Sterowanie przy pomocy kontrolerów PlayStation Move sprawdza się bardzo dobrze, co powinno zwiększyć immersję podczas korzystania z gogli. Jedyną różnicą w stosunku do oryginału jest to, że gra nie będzie udostępniana w modelu free-to-play. Plusem takiego rozwiązania będzie fakt, że po zakupie gry, od razu otrzymamy dostęp do wszystkich stołów, bez konieczności zabawy z mikrotransakcjami.

BATMAN: ARKHAM VR

Batman to marka sama w sobie, zwłaszcza, gdy dołożymy do tego uniwersum Arkham rozpowszechnione w grach przez RockSteady Studios. Przygody Mrocznego Rycerza w wirtualnej rzeczywistości mogą być czymś naprawdę ekscytującym. Produkcja podobno nie należy do specjalnie długich, ale w jej trakcie natrafiamy na sporo solidnie przygotowanej zawartości. Głównym założeniem gry jest zbieranie poszlak, analizowanie zdobytych danych oraz przesłuchiwanie świadków. Wszystko to zrobimy wchodząc w skórę Bruce’a Wayne. Jeśli zawsze marzyliście, żeby być jak Batman, teraz będziecie mieli ku temu okazję.

DRIVECLUB VR

DriveClub to jedna z lepszych gier wyścigowych dostępnych na konsoli PlayStation 4. Dzieło Evolution Studios oferuje rewelacyjną oprawę wizualną oraz masę zawartości, wystarczającą na wiele miesięcy intensywnego grania. Przeniesienie tej gry do wirtualnej rzeczywistości było strzałem w dziesiątkę. Co prawda grafika w PlayStation VR nie będzie wyglądać tak dobrze jak na telewizorze, ale i tak już nie mogę doczekać się jak wsiądę do pierwszej lepszej fury i rozpocznę szaleńczy wyścig. DriveClub VR oprócz wsparcia dla gogli Sony, udostępni również nowe mapy, poprawi udźwiękowienie, a także doda tryb polegający na dokładnym oglądaniu wybranych modeli samochodów.

EVE: VALKYRIE

Dzieło studia Crownd Control Productions nawiązuje do popularnej marki EVE Online, tyle, że tym razem nie mamy do czynienia z produkcją MMO. Zamiast tego, otrzymujemy kosmiczny symulator, w którym zasiadamy za sterami porządnie uzbrojonych maszyn latających. Miałem przyjemność przetestować ten tytuł i muszę przyznać, że byłem nim bardzo pozytywnie zaskoczony. Rozmach międzygwiezdnych pojedynków robił wrażenie, a rozgrywka była przyjemna i łatwa do opanowania. Pomimo dużego chaosu, nawet przez chwilę nie miałem problemów z błędnikiem, co w przypadku gier VR jest niezwykle istotne.

     

 
1 2 3
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz