TOP 10 kampanii w grach do ogrania z kumplem

5

Bo dzielenie przyjemności z dobrym kumplem jest bezcenne.

  NASTĘPNA 

Osobiście bardzo cenię sobie gry, które oferują tryb współpracy. Rozgrywka w takim przypadku zyskuje znacznie więcej uroku, szczególnie, gdy toczy się ją razem z dobrym kumplem lub kumpelą. Wspólne przejście walki z bossem, pokonanie danego fragmentu bez wykrycia przez przeciwników czy ukończenie zadania, za który nagrodą jest wypasiony przedmiot – w każdym z tych przypadków, gdy robisz to ze swoim znajomym, jest to ogromnie satysfakcjonujące. Nawet natrafienie na glitch, który w samotności byłby irytujący, w kooperacji jest najczęściej powodem do śmiechu.

Już w ostatnim czasie pojawiły się dwie produkcje, warte wzmianki w kontekście takiej formy zabawy. Pierwsza to A Way Out, która właściwie całkowicie skupiła się na rozgrywce opartej o współpracę dwóch graczy. Ba, w ten tytuł nie da się nawet zagrać samodzielnie. Druga to Far Cry 5. W tym przypadku przejście kampanii w coopie jest opcjonalne, ale już przy pierwszym kontakcie z grą widać, że Ubisoft daje naprawdę spore pole do popisu w tym temacie.

Na potrzeby tego tekstu, cofnę się jednak trochę bardziej w czasie. Wcześniej w końcu też pojawiło się kilka gier, które oferowały pełnoprawną kampanię do ukończenia w trybie współpracy. Rzućmy więc okiem na kilka takich produkcji, które w moim odczuciu zasługują na uwagę.

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Dyskusja5 komentarzy

Zostaw komentarz