TOP 10 gier na PlayStation. Kultowe gry na kultową konsolę

2

Największe perełki „szaraka”.

  NASTĘPNA 

Pierwsza stacjonarna platforma Sony zadebiutowała w 1994 roku na terenie Japonii. Niecały rok później PlayStation zawitało również na rynkach europejskim i amerykańskim. Wtedy też na dobre rozpoczęła się era 32-bitowca, który zaskarbił sobie miłość graczy na całym świecie. Choć piąta generacja konsol obfitowała w takie sprzęty jak Nintendo 64 czy Sega Saturn, to jednak „szarak” był najbardziej atrakcyjnym kąskiem tamtych czasów.

PlayStation One - odświeżona wersja konsoli
PlayStation One – odświeżona wersja konsoli

Na przestrzeni lat pierwsze PlayStation otrzymało niesamowitą ilość produkcji, mających ogromny wpływ na dalszy rozwój branży gier wideo. Postanowiłem natomiast podjąć się niesłychanie trudnego zadania, polegającego na wybraniu dziesięciu najlepszych tytułów na tę konsolę. Oczywiście wybór był w pełni subiektywny i może znacząco odbiegać od Waszych preferencji. Kolejność pozycji jest losowa.

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja2 komentarze

  1. Sylwio nikt nie ma prawa zmusić Ciebie do osobistej opieki nad matką, jeżeli jest to ponad Twoje siły. I nie piszę tu o wysiłku fizycznym, tylko emocjonalnym. Matka mojego męża to psychopatka w ścisłym tego słowa znaczeniu. Wyrządziła nam i innym ludziom wiele zła. Ta kobieta nie ma sumienia i empatii. To potwór w ludzkim ciele. Ja zerwałam z nią wszelkie kontakty, a mój mąż bardzo je ograniczył. Spotyka się z nią tylko w celu dostarczenia jej zakupów, bo jest już starszą osobą i nie chce zostawić jej z tym samą. Ogarnia to z czysto technicznego punktu widzenia nie angażując się w to emocjonalnie. Jest jeszcze sprawna więc to na razie wystarcza. Jednak jeżeli zajdzie konieczność stałej opieki nad nią to nie zrobi tego osobiście zapewni jej dom opieki. Takie matki z wiekiem stają się coraz gorsze i więcej bólu zadają, więc lepiej tego uniknąć. Poczucie winy to jest to, na czym one najlepiej bazują, ale można sobie z tym poradzić ( najlepiej z psychologiem ). Może w Twoim przypadku wystarczy stawianie matce granic. Niestety, u nas to nie pomogło. Postawienie jej „betonowej ściany jeszcze bardziej ją rozwścieczało. Została sama, ale to był jej wybór i to ona ponosi tego konsekwencje. Zbiera to co zasiała. Walcz o siebie i swoją rodzinę, którą założyłaś. Życie mamy tylko jedno i jak je przeżyjemy zależy tylko od nas. Mamy do tego niezbywalne prawo. Pozdrawiam. Mala

Zostaw komentarz