TOP 10 ekskluzywnych gier na PlayStation 2

5

Przyjemny powrót do przeszłości.

  NASTĘPNA 

Pierwsze konsola Sony była sukcesem, ale to dopiero druga platforma japońskiego giganta rozbiła bank. PlayStation 2 zadebiutowało w 2000 roku, z miejsca zostając najlepiej sprzedającą maszynką do grania w historii. Według szacunków i danych udostępnionych przez producenta wynika, że od dnia premiery urządzenie sprzedało się w prawie 160 milionach egzemplarzy. Wynik ten robi niesamowite wrażenie i doskonale pokazuje jaką pozycję wyrobiła sobie konsola wśród graczy.

PlayStation 2 w wersji Slim.
PlayStation 2 w wersji Slim.

Ogromnym argumentem na rzecz kupna PlayStation 2 była wsteczna kompatybilność oraz możliwość odtwarzania filmów na DVD. Najważniejsze jednak były produkcje, które regularnie pojawiały się na konsoli. Wielu producentów podejmowało decyzję o udostępnienie własnych gier na sprzęcie Sony, ponieważ dzięki temu mieli szansę dotrzeć do dużej grupy graczy. Sony od zawsze mogło być dumne ze świetnych tytułów ekskluzywnych i nie inaczej było w tym przypadku. W poniższym zestawieniu postanowiłem wybrać zatem dziesięć gier nie występujących na żadnych innych platformach. Nie zapomnijcie w komentarzach podzielić się waszymi ulubionymi produkcjami na tę konsolę.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja5 komentarzy

Zostaw komentarz