TOP 10 DARMOWYCH gier na wyłączność komputerów osobistych

1

PC Master Race w darmowym wydaniu.

  NASTĘPNA 

Na naszym portalu pojawiło się już kilka zestawień z grami za darmo. Na pierwszy ogień poszły u nas konsole obecnej generacji i produkcje free2play na PlayStation 4 oraz Xboksy One. W lutym tego roku doszedł jeszcze tekst o tytułach, w które multiplatformowo oferowały zabawę nie wymagającą żadnych dodatkowych opłat. Teraz przedstawię Wam 10 darmowych produkcji, w które można zagrać wyłącznie na komputerach osobistych. Zaczynamy!

TEAM FORTRESS 2

Sieciowy FPS od Valve polany totalnie pokręconym sosem. Trzeba dodawać coś jeszcze? Produkcja zadebiutowała w 2007 roku i wchodziła wówczas w skład płatnego zestawu o nazwie Orange Box. Co ciekawe, pakiet ten dostępny był również na PlayStation 3 oraz Xboksach 360, jednak gdy TF2 przechodził na model free2play w 2011, dosięgło to tylko wersję na PC. Także tę produkcję darmowo można ograć wyłącznie na tej platformie. A warto dodać też, że mimo iż w grę zaimplementowane zostały mikropłatności, to objęły one wyłącznie przedmioty kosmetyczne. Zdecydowanie, warto dać Team Fortress 2 szansę!

Producent: Valve
Gatunek: Akcja/FPS
Premiera: 10 października 2007 (wersja płatna)/24 czerwca 2011 (wersja darmowa)

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz