TOP 10 artystów muzycznych, z którymi twórcy gier lubią flirtować

0

Zaprasza na melodyjny i rytmiczny przegląd.

  NASTĘPNA 

Nie sądzę żebym skłamał, jeżeli powiem, że przez gry wideo przewinęły się setki tysięcy artystów muzycznych, wraz ze swoimi kawałkami. Twórcy w końcu bardzo często sięgają po licencjonowaną muzykę i umieszczają ją w swoich produkcjach. Ta wykorzystywana jest też na sposób różnoraki –niekiedy tylko i wyłącznie po to, aby wzbogacić dany fragment rozgrywki, częściej aby umieścić w jednej ze stacji radiowych, których posłuchać można podczas chociażby przejażdżki samochodem w świecie gry. Często przekłada się to na poszerzanie swoich horyzontów muzycznych, jak było chociażby w moim przypadku – gdyby nie GTA: San Andreas i stacja Radio Los Santos, prawdopodobnie nigdy nie zainteresowałbym się bardziej zachodnim rapem.

W tym tekście postanowiłem bliżej przejrzeć się tej kwestii, ponieważ często bywa tak, że dany artysta w grach pojawia się bardzo często. Zrobiłem więc mały research, poparty własnymi doświadczeniami i przygotowałem dla was listę dziesięciu artystów, którzy w wirtualnym świecie przewijają się najczęściej. Zobaczmy więc, z jakimi twórcami muzycznymi najczęściej romansują producenci gier.

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz