Tomasz Gop opuszcza Techland

0

Przy okazji dowiadujemy się nad jaką grą będzie pracował.

Na początku października ubiegłego roku, informowaliśmy, że Tomasz Gop odszedł z CI Games na rzecz wrocławskiego Techlandu. Tymczasem, prezes Marek Tymiński, w rozmowie z Rzeczpospolitą, poinformował, że mężczyzna powrócił do poprzedniej firmy:

Tomasz Gop w tym tygodniu dołączył do naszego zespołu. Będzie skoncentrowany na rozwoju kolejnej gry z serii „Lords of the Fallen” i to będą jego główne obowiązki.

Gop pracował przy pierwszej odsłonie marki, dlatego jego powrót do CI Games może oznaczać same pozytywy. Gra Lords of the Fallen posiadała swoje błędy, jednakże ostatecznie była dobrym konkurentem dla serii Dark Souls.

Osoby, które nie miały okazji przetestować LotF, od 16 marca będą mogły pobrać grę na Xboksa One w ramach abonamentu Games with Gold. Produkcja dostępna jest również w aktualnym numerze CD-Action.

Źródło: Rzeczpospolita

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz