Titan Siege w planie wydawniczym firmy Cenega

0

Darmowa gra MMORPG inspirowana wierzeniami skandynawskimi i śródziemnomorskimi po polsku oraz na dedykowanych serwerach z polską infrastrukturą i administracją.

Cenega informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Titan Siege, MMORPG, które będzie dostępne bezpłatnie, w formacie free-to-play, na komputery osobiste. Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że Titan Siege należeć będzie do tej niewielkiej grupy gier MMORPG, posiadającej polską wersję językową (napisy), dedykowane polskie serwery, polskich Game Masterów oraz lokalne eventy w grze, z nagrodami przygotowanymi specjalnie dla polskich graczy. Warto też podkreślić, że lokalizacja Titan Siege, to bardzo wymagający i rozbudowany projekt, który cały czas będzie rozwijany wraz z pojawiającą się nową zawartością jaka będzie dodawana do gry. Za lokalizację odpowiada firma Qloc S.A.

Titan Siege jest grą MMORPG, której akcja rozgrywa się w niezwykłej krainie mitów inspirowanej wierzeniami m. in. skandynawskimi i śródziemnomorskimi. Gra oferuje możliwość wspólnej zabawy w jednym świecie tysiącom graczy, którzy współtworzyć będą żywy świat konfliktu ludzkości z bogami.

Najważniejsze cechy Titan Siege:

  • Przemierzaj gigantyczny świat podzielony na kontynenty i regiony, charakteryzujące się własną historią, klimatem i wyzwaniami. Długie podróże ułatwią wierzchowce, także te latające oraz różnorodne systemy szybkiej podróży. Na rozległych polach świata mitów znajdziecie setki bohaterów niezależnych, którzy wyślą was na tysiące misji i skłonią do stoczenia dziesiątek tysięcy walk. Przebogaty bestiariusz zawiera kilkuset różnorodnych przeciwników!
  • Bierz udział w sezonowych eventach, które dodatkowo wzbogacą i tak olbrzymią zawartość gry! W chwili obecnej w grze znajdziesz 12 takich wydarzeń, a w przyszłości dodanych zostanie wiele kolejnych!
  • Walcz na grzbiecie różnorodnych wierzchowców ze wsparciem unikalnego chowańca! Titan Siege oferuje nie tylko garść predefiniowanych zwierzaków, ale też możliwość złapania i oswojenia własnego towarzysza spośród setek napotkanych wrogów, w tym także bossów!
  • Stań w obronie świata ludzi, którzy kulą się za murami ostatnich twierdz przed gniewem wojujących bóstw! Meandry fabuły zabiorą Cię do przeklętych miast, zapomnianych ruin i podziemnych światów – każda lokacja w grze posiada unikalny charakter!
  • Graj jedną z pięciu klas, z których każda oferuje kilkadziesiąt umiejętności i nieskończoną liczbę ścieżek rozwoju! Personalizuj swych bohaterów poprzez schemat rozwoju, ekwipunek i członkostwo w gildiach i stronnictwach!
  • Potężny system rzemiosła pozwoli ci tworzyć broń i zbroje, a także eliksiry oraz zwoje – każdy przedmiot w grze można rozłożyć i przekształcić! Postaci graczy muszą nie tylko gromadzić materiały, ale też zdobywać unikalne rzemieślnicze doświadczenie i uczyć się kolejnych poziomów mistrzostwa! Gra oferuje też unikalny system dziedziczenia statystyk, który pozwoli ci wykorzystać wykonaną nad jednym przedmiotem pracę w kolejnych dziełach!
  • Walcz z gniewem bogów a także z innymi graczami w wielu trybach PvP! Gra oferuje pojedynki, walki gildii, wojny sojuszy a także oblężenia i bitwy, w których wziąć może udział kilkuset graczy jednocześnie! W oblężeniach gracze skorzystają z machin oblężniczych – trebuszy, balist, taranów i armat! W walce o świat mitów nie ma miejsca na półśrodki! Gdy zajdzie taka potrzeba możesz nawet zabić postać innego gracza poza trybami PvP, licz się jednak z listem gończym i strażą miejską!
  • Ciesz się polonizacją gry a także dostępem do polskiej infrastruktury – polskiego serwera, oficjalnej strony, forum i wikii.

Jednocześnie informujemy, że otwarte zostały zapisy do zamkniętej bety, która wystartuje w lipcu 2017. Zapisywać można się pod tym adresem. Dokładna data startu bety zostanie podana w późniejszym terminie wszystkim zarejestrowanym graczom. Więcej informacji na temat gry znaleźć można na jej oficjalnej stronie oraz na profilu FB.

Źródło: Cenega [materiały prasowe]

 

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz