THPS 5 – patch większy od gry

0

Robomodo zaskakuje wielkością aktualizacji do najnowszej produkcji.

Wczoraj odbyła się amerykańska premiera Tony Hawk’s Pro Skater 5. Gracze, którzy zdecydowali się nabyć kolejną odsłonę deskorolkowej serii Activision, musieli być zdziwieni, gdy zobaczyli rozmiar dostępnego patcha.

Produkcja w wersji na PlayStation 4 do zainstalowania potrzebuje jedynie 4,6 GB wolnego miejsca na dysku. Tzw. „day one patch” zajmuje natomiast 7,7 GB, czyli znacznie więcej niż gra. Dotychczasowe materiały filmowe i galerie udostępniane przez Robomodo nie zwiastowały niczego dobrego. Wszystko wskazuje na to, że seria THPS ponownie nie doda wartościowej gry do kolekcji.

Europejska premiera Tony Hawk’s Pro Skater 5 w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One odbędzie się 2 października bieżącego roku. Edycje przygotowane z myślą o poprzedniej generacji trafią do sprzedaży na początku listopada.

Źródło: VG24/7

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz