This War of Mine trafia na tablety

0

Produkcja warszawskiego studia 11 bit Studios w końcu doczekała się wersji mobilnej.

Przed paroma miesiącami ekrany komputerów podbiło This War of Mine, produkcja niewielkiego polskiego 11 bit Studios, dotychczas specjalizującego się w grach mobilnych. Ich pierwsza PC-towa produkcja szturmem wzięła listę przebojów serwisu Steam, długo utrzymując czołowe pozycje. Użytkownicy tabletów z systemami Android i iOS musieli nieco się naczekać, ale w końcu jest – This War of Mine trafiła w końcu trafił również na urządzenia przenośne.

5506eec2f005etwomwebsitescreensho_thumb 5506eeccb0041twomwebsitescreensho_thumb 5506eed2d5eb3twomwebsitescreensho_thumb

Gra opowiada o wojnie. Ale nie z wyświechtanej perspektywy żołdaka, a z perspektywy cywila, którego jedynym i najważniejszym celem misji jest… przeżycie w oblężonym mieście. Gracz będzie musiał dbać o swoich ludzi, zapewnić im jedzenie, lekarstwa i odrobinę odpoczynku. Nie obejdzie się czasem bez trudnych wyborów i śmierci naszych towarzyszy, ale żadna gra nie pokazywała wcześniej jak wojna bywa okrutna dla cywili i dlatego warto się nią zainteresować.

Przez pierwszy tydzień gra dostępna będzie w promocyjnej cenie 9,99 dolara, a później trzeba będzie na nią wydać równowartość piętnastu dolarów bez jednego centa. Grę znajdziecie w serwisach Google Play i iTunes App Store. Spieszcie się, bo gra jest tego warta.

Źródło: informacja prasowa

Człowiek orkiestra, były redaktor PurePC, GoGamers, Linux+, okazjonalny współpracownik serwisów PCLab i Softonet.pl. Leń-perfekcjonista, koneser dobrego piwa i domowej przekąski. Po godzinach - Leniwiec we Wrocławskim ZOO.

Zostaw komentarz