The Sims 4 zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One

0

Premiera już w listopadzie!

The Sims 4 zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Czwarta część popularnej serii pojawi się na półkach sklepowych już 17. listopada tego roku. Konsolowa wersja hitu zostanie wzbogacona o wszystkie dotychczasowe aktualizacje, a co za tym idzie nowe elementy, takie  duchy, baseny, nowe ścieżki kariery, niższe ścianki budowlane i zmywarki, a także nowy świat – Newcrest oraz małe dzieci.

Twórcy zapowiedzieli też, że wraz ze studiem Blind Squirrel Games, które odpowiada za port The Sims 4, planują przejrzenie listy wcześniej wydanej zawartości do pobrania, aby regularnie udostępniać posiadaczom konsol Xbox One i PlayStation 4 najlepsze zestawy. Planowane są również regularne aktualizacje gry, które będą odzwierciedlały zawartość dodaną ostatnio do wersji pecetowej.

Co więcej, każdy, kto kupi Imprezową Edycję Specjalną na konsole Xbox One lub PlayStation 4, otrzyma w dniu premiery The Sims 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria, wcześniejszy – nawet o trzy dni – dostęp do pełnej wersji gry, zestawy „Dusza Towarzystwa” i „Szalona Noc” oraz zwierzęce kapelusze do pobrania  Zachęcamy też do lektury naszych recenzji dodatków Spotkajmy Się  i Miejskie Życie.

Simsów nie zabraknie też na tegorocznych targach Gamescom – gra dostępna będzie do sprawdzenia w strefie „Family & Friends” w sali numer 10.2 między 22 a 26 sierpnia 2017.

Źródło: The Sims

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz